Co o nás ostatní říkají

Banky Naši klienti Developeři

Banky

Snažíme se být dlouhodobě korektní, zodpovědný a kvalitní partner pro banky, který pečlivě zpracovává úvěry svých klientů. Jsme rádi, že reference z předních bank toto potvrzují.

Hyposervis pro Českou spořitelnu dlouhodobě představuje kvalitní značku a klíčového partnera zejména v oblasti hypoték poskytovaných v developerských projektech.
– Michaela Michalovičová

Manažer útvaru Externí prodej a hypoteční centra

Česká Spořitelna

Společnost Hyposervis Consulting a.s. patří v Hypoteční bance mezi velmi aktivní a významné obchodní partnery v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů. Společnost uplatňuje individuální a profesionální přístup, jak ke klientovi, tak i v rámci spolupráce s naší bankou.
– Vlastimil Nigrin

Vrchní ředitel pro oblast obchody a klienti

Hypoteční banka

Celý tým makléřů je dlouhodobě stabilní a zakládá si na specializaci, nezávislosti a profesionalitě. Jimi zprostředkované hypoteční úvěry jsou typické kvalitou zpracování a korektním přístupem ke všem potřebám klientů i banky.
– Rudolf Štika

Manažer mimobankovních distribučních sítí

Komerční banka a.s.

Hyposervis je specialistou zejména v oblasti financování bydlení v rámci developerských projektů a i tohoto důvodu byla vzájemná spolupráce vždy velmi intenzivní a podnětná.
– Václav Pillmaier

Head of External Financial Advisors

Raiffeisen Bank

Hyposervis je jedním z našich top partnerů mezi hypotečními makléři již více než 8 let. Výsledkem je bezproblémová spolupráce a spokojenost našich klientů, a to je hlavním cílem nás všech.
– Tomáš Drábek

Head of Retail Marketing & Segment

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.